שאלות נפוצות

אורחים


איך אני יכול למצוא פעילויות וחוויות חדשות?
המארחים שלנו מעדכנים פעילויות וחוויות חדשות כל הזמן, על מנת למצוא את הפעילות שמתאימה לך יש להגדיר את עצמך בשלושה שלבים פשוטים - עבור מי הפעילות, היכן הפעילות ומתי הפעילות - בדף הבית. כמה שניות, ועולם שלם של חוויות נפתח בפניך.

האם אני יכול לשאול שאלה לגבי הפעילות לפני רכישת הכרטיסים?
כמובן, ניתן לשלוח הודעה למארח על ידי לחיצה על "שלח הודעה למארח" בדף הפעילות ובדף אודות המארח או אלינו ב- support@funzing.com

האם אתם בודקים את איכות הפעילות?
כן, הפעילויות עוברות בדיקה על ידי צוות Funzing טרם הצגתן באתר. אנחנו בודקים את התכנים ויוצרים קשר עם כל מארח כדי שחווית האירוח תהיה מושלמת. יחד עם זאת מומלץ לקרוא את המידע על הפעילות היטב על מנת להבטיח שתוכן הפעילות מתאים לרצונך.

איך אני פותח חשבון ב-Funzing?
על מנת לפתוח חשבון ב Funzing יש ללחוץ על "התחבר באמצעות Facebook" או על ידי אימייל וסיסמא לפי בחירתך. פשוט וקל.

איך אני מזמין פעילות דרך Funzing?
אם אין לך חשבון ב-Funzing תוכל עדיין לגלוש באתר ולראות פעילויות נפלאות, אך על מנת להזמין פעילות יש ליצור חשבון ב-Funzing, לאחר פתיחת החשבון תוכל ללחוץ על "הזמן עכשיו" בדף הפעילות ותועבר הישר לדף התשלום המאובטח שם תוכל להזמין את מספר הכרטיסים הרצוי, לשלם בעדם ולהבטיח את השתתפותך בפעילות.

איך אדע היכן מתקיימת הפעילות?
ניתן למצוא את המידע בדף הפעילות. כמוכן, לאחר הזמנת הכרטיסים ישלח דואר אלקטרוני המאשר את ההזמנה, הכולל את מיקום הפעילות, מספר הכרטיסים שהוזמנו, העלות הכוללת ואת פרטי ההתקשרות עם המארח, כולל מספר הטלפון שלו.

מה קורה אם הפעילות מתבטלת?
במידה והפעילות התבטלה מכל סיבה שהיא, ישלח אליך מייל המודיע על ביטול הפעילות בהקדם האפשרי. כמו כן כספך יוחזר לחשבונך במלואו.

אני נאלץ לבטל את הזמנתי, מהי מדיניות הביטולים?
ניתן לבטל את ההזמנה ולקבל את כספך בחזרה עד 48 שעות לפני מועד הפעילות. חשוב מאד לבטל את ההזמנה מדף "ההזמנות שלי" על ידי לחיצה על כפתור "בטל הזמנה" ברגע שמתעורר הצורך בביטול שכן מועד הביטול יקבע את הזכאות להחזר.

איך אני רוכש שובר מתנה באתר?
על מנת לרכוש שובר מתנה יש ללחוץ על כפתור "שובר מתנה" בראש העמוד או בתפריט הראשי בסמרטפון ולעקוב אחרי ההוראות.
לאחר מילוי טופס הבקשה והזנת אמצעי התשלום בקשתך לקבלת שובר תשלח לצוות האתר.
אנו נשלח בחזרה לאיימיל ממנו בוצעה הרכישה שובר מעוצב וקוד שאיתו ניתן לבצע הזמנה.

איך משתמשים בשובר?
על מנת להזמין אירוע בעזרת השובר יש לבחור את האירוע הרצוי ולהזין את קוד שובר המתנה המופיע על גבי השובר בשדה הקופון המופיע מתחת לבחירת מספר הכרטיסים לאירוע. הסכום לתשלום ירד באופן אוטומטי.

מה קורה אם לא השתמשתי בכל סכום השובר?
הסכום שלא נוצל ניתן לניצול ברכישות עתידיות כל עוד השובר בתוקף.

האם ניתן להזמין אירוע בסכום גבוה יותר מהסכום הזמין בשובר?
כן, ניתן להשלים את הסכום בכרטיס אשראי.

מהו תוקף שובר המתנה?
השובר בתוקף למשך שנתיים מיום התשלום עבורו.

האם ניתן לקבל זיכוי כספי בגין השובר?
אין אפשרות לקבל זיכוי כספי חלקי או מלא לאחר הנפקת השובר.

האם ניתן לנצל קופונים וזיכויים בהזמנת אירוע עם שובר מתנה?
ניתן להשתמש בזיכויים אך לא בקופונים.

האם אני יכול להזמין פעילות לקבוצה סגורה?
כמובן, ניתן להזמין כל פעילות באתר כאירוע פרטי לקבוצה סגורה בתיאום מראש.

כיצד עלי להזמין אירוע פרטי?
ניתן לשלוח בקשה לאירוע פרטי באמצעות לחיצה על כפתור "אירוע פרטי" בדף הפעילות, אנו מבקשים שלא לכלול בהודעתכם פרטיים איישים כגון אימייל ומספר טלפון.
מארח הפעילות ישיב לבקשתכם בהודעה דרך מערכת ההודעות שלנו, את התשובה תקבלו גם לדואר האלקטרוני איתו נרשמתם לאתר.
לאחר תאום הפרטים מארח הפעילות ישלח לכם לינק ייחודי לאירוע המיוחד שלכם.

שלחתי בקשה לאירוע פרטי ועדיין לא קיבלתי תשובה מה עלי לעשות?
בשירות הלקוחות שלנו ישמחו לסייע, ניתן לפנות אלינו בטלפון: 03-6244944 או במייל support@funzing.com

מארחים


מי יכול ליצור פעילות ב- Funzing?
כל אחד ואחת יכול ליצור פעילות. Funzing נוצרה על מנת לאפשר לכל אחד ליצור חווית פנאי מעניינת ולהתחיל לארח ולהרוויח במהירות ובנוחות וללא עלויות קבועות. כל מה שצריך לעשות זה להזין את פרטי הפעילות שלך, על ידי לחיצה על כפתור "צור פעילות" ולהתחיל לארח.

איזה פעילות כדאי לי ליצור?
אנו ממליצים להתחיל עם נושאים שבהם תרגישו נוח. יש אין ספור דוגמאות:

חזרת מטיול ארוך בחו"ל? ערב סיפורים והמלצות יעניין רבים. מושבניק עם טרקטור? סיור לילדים במושב בעגלה יכול להיות רעיון מצויין. יודע הכל על היסטוריה אמריקאית? מומחה למאכלי עדות? סדנא על זן ואומנות אחזקת האופנייים? סיימת בית ספר למשחק? הילדים מחכים להצגה הראשונה שלך....אין סוף אפשרויות. צרו איתנו קשר: support@funzing.com לרעיונות נוספים.

אילו תכנים חשוב שיהיו בדף הפעילות?
כותרת הפעילות, תיאורה והתמונה הראשית- הם אלו שיקבעו במידה רבה את הביקוש לפעילות. על המידע שמועלה לתיאור הפעילות להיות מפורט וברור ועל התמונות להיות ברורות, איכותיות ומושכות את העין. כך יגבר הסיכוי לרכישות של הפעילות.

האם הפעילות שלי תוצג בוודאות ומתי היא תוצג באתר?
הפעילות שלך לא תוצג מיידית. לאחר שתסיים ליצור את הפעילות וללחוץ על כפתור: ״הצג באתר״, הפעילות תועבר לבדיקת צוות התוכן שלנו. הצוות סוקר את הפעילות, את תוכנה, איכותה והתאמתה לקהל ולסטנדרטים שלנו. אנו נודיע לך בתוך 7 ימי עסקים האם הפעילות מאושרת, האם דרושים שינויים בתכני הפעילות או האם הפעילות אינה רלבנטית לאתר. תנאים בסיסיים לאישור הפעילות הם: לפחות 3 תאריכים עתידיים ולפחות 3 תמונות בגלריית התמונות של הפעילות. בלעדיהם הפעילות לא תאושר.

איך לתמחר ולקבוע את אורך הפעילות?
אין כלל אצבע לתמחור וקביעת אורך הפעילות, אולם אנו ממליצים לתמחר את הפעילות בצורה הוגנת ותוך התחשבות בקהל היעד. לדוגמא, פעילות משפחתית אליה יש לרכוש כמה כרטיסים, רצוי לתמחר במחיר הוגן במיוחד, על מנת לא להכביד על המשפחה. במידה ויש עלויות נלוות לפעילות, מחיר הפעילות צריך לגלם את עלויות אלו בתוספת הסכום אותו אתה מעוניין לקבל עבור זמנך. יש לקחת בחשבון גם את עמלת Funzing וכל מס אשר חל על הפעילות. האחריות והשליטה על תמחור הפעילות הינה בידך ול-Funzing אין כל מעורבות בתהליך קביעת המחיר.

איך אפשר להגביל את מספר המשתתפים המקסימלי והמינימלי ולשנות את מספר המקומות הפנויים?
בדף "האירועים שלי" תוכל לקבוע את מספר המשתתפים המקסימאלי. אין אפשרות לקבוע מספר משתתפים מינימלי שכן אנו מאמינים שכדי להגדיל את החשיפה העתידית של הפעילות שלך יש לקיים את הפעילות גם עם מספר המשתתפים נמוך מהרצוי. משתתפים אלו הינם הבסיס לחוות דעת חיוביות אשר יגרמו למשתתפים נוספים לרצות להרשם לפעילויות העתידיות שלך. ניתן לשנות את מספר המקומות הפנויים עבור כל תאריך בכל רגע, בדף "האירועים שלי״. יש ללחוץ על שלושת הנקודות שנראות בצד השמאלי של הפעילות.

איך אני יכול לקבוע מספר מועדים מראש לפעילות שלי?
הוספת מועדים לפעילות חדשה נעשית בזמן יצירת הפעילות. הוספת תאריכים לפעילות קיימת נעשית דרך דף ״האירועים שלי״

מהם שלבי יצירת פעילות חדשה
1. יש להיכנס לאתר שלנו > https://il.funzing.com ולהירשם לאתר. חשוב להוסיף תמונת פרופיל שלך ותיאור קצר עליך, על נסיונך ועל פעילותך.
2.מתחילים ביצירת פעילות חדשה על ידי לחיצה על כפתור בשם ״צור פעילות״ בעמוד הבית, משמאל למעלה. ניתן ליצור פעילות רק מהמחשב, לא מהסלולרי. ניתן ליצור יותר מפעילות אחת, לכן לכל רעיון/קונספט/ פעילות תיצור פעילות נפרדת.
3. בפעילות עצמה רצוי לפרט במדויק מה הלקוח עומד לקבל, לעשות, להכין, ללמוד וכו'
4. יש להוסיף תמונה ראשית לפעילות באיכות טובה, תמונת רוחב שמעבירה ללקוח את החוויה. זו התמונה החשובה ביותר עבור הלקוח ולכן היא חייבת להיות איכותית, צבעונית וחדה. אנו מפרסמים באתר רק פעילויות עם תמונת קאבר טובה. כמו כן, יש להוסיף כמה תמונות לגלריית התמונות.
5. יש לתמחר מחיר הוגן ללקוח, במיוחד אם זו פעילות משפחתית שדורשת רכישת כמה כרטיסים.
6. הוסיפו תאריכים עתידיים: לכל פעילות צריכים להיות מינימום 3 תאריכים. כך תהיה ללקוח את האופציה לבחור מה הכי נוח לו וכך אנו נוכל לסייע בקידום הפעילות שלך.
7. סיימתם? לחצו על כפתור ״הצג באתר״ והפעילות תועבר לבדיקת צוות האתר.
ניתן להיעזר בסרטון ההדגמה הזה: https://www.loom.com/share/b08a7610c5bf428c8f0283c789563e62

איך אני יודע מי מגיע לפעילות שלי?
אנו שולחים אליך במייל הודעה אוטומטית לאחר כל רכישה, כולל שם האורח ולינק לעמוד פרטי ההזמנה. יחד עם זאת, כחלק מאחריותך כמארח עליך לבדוק את רשימת המשתתפים באופן תדיר לקראת מועד הפעילות על מנת שלא להיות מופתע מלקוחות חדשים שרכשו כרטיסים. חשוב להיות מעודכן במספר המשתתפים.

איך אני יכול לתקשר עם האורחים והם איתי במקרה הצורך?
עם סיום תהליך ההזמנה על ידי האורח, יקבל האורח את מספר הטלפון שלך על מנת לבצע תיאומים בעת הצורך. כמו כן, יוכל האורח לשלוח לך הודעה שתתקבל בדף "ההודעות" באתר, ראה ציור המעטפה בצד שמאל (וגם בכתובת הדואר האלקטרוני שאיתה נרשמת לפייסבוק).

במידת הצורך תוכל/י ליצור איתנו קשר ואנחנו נעביר את המידע לאורחים.

איך אני מבטל פעילות?
יש להמנע ככל האפשר מביטול או שינוי מועד פעילות לאחר שבוצעו בגינו הזמנות. אנו מבינים שלפעמים תוכניות משתנות ועל כן, במידה ובכל זאת עליכם לבטל פעילות, יש לפעול בהתאם למדיניות הביטולים באתר:

1. ביטול אירוע שטרם חלפו 48 שעות מהמועד המתוכנן
במידה והחלטת לבטל את האירוע, וטרם חלפו 48 שעות ממועדו, תוכל לבטלו מדף "מי נרשם" > בחירת האירוע אותו יש לבטל > לחיצה על כפתור "בטל".
לחיצה על כפתור זה מזכה את כלל הלקוחות שרכשו כרטיס אוטומטית.
אנו ממליצים טרם ביטול הפעילות באתר לנסות וליצור קשר עם הנרשמים ולהציע להם מועד חלופי.
במידה וישנו לקוח המעוניין במעבר לתאריך אחר, שלח לנו מייל ובו ציין שם הלקוח ומס' ההזמנה לצד התאריך הרלוונטי. אנו נבצע את העדכון במערכת.

2.ביטול אירוע בפחות מ48 שעות מהמועד המתוכנן
ביטול האירוע פחות מ48 שעות ממועדו, הינו במקרים חריגים בלבד ובהודעה מסודרת לצוות האתר, הכוללת את סיבת הביטול ותקשורת ישירה ומיידית עם הלקוחות.

שלבי ביטול הפעילות בשל סיבה חריגה:
1. צור קשר עם צוות Funzing בכתובות ilhosts@funzing.com + support@funzing.com, הודע על הביטול וציין את סיבתו.
2. במקביל, צור קשר טלפוני בהקדם האפשרי עם הלקוחות שרכשו כרטיס למועד זה. עדכן אותם בביטול האירוע והצע להם לעבור לתאריך חלופי או זיכוי מלא.
במידה וישנו לקוח המעוניין במעבר לתאריך אחר, שלח לנו מייל ובו ציין שם הלקוח ומס' ההזמנה לצד התאריך הרלוונטי. אנו נבצע את העדכון במערכת.
במידה ואין מענה מאחד הלקוחות או יותר, צור עמנו קשר ונשמח לסייע.
** Funzing אינה אחראית ליצירת קשר עם המשתתפים. האחריות מוטלת על המארח בלבד.

3. ניתן לבטל את האירוע באתר אך ורק במידה וכלל המשתתפים מעוניינים בזיכוי מלא, שכן לחיצה על כפתור הביטול מזכה אוטומטית את כלל המשתתפים. לא יהיה ניתן להעבירם למועד חלופי ויהיה עליהם לבצע הזמנה חדשה (שלבים לביטול זה ניתן למצוא בסעיף הקודם).
** ביטול אירוע בפחות מ48 שעות מהמועד המתוכנן נועד למקרים דחופים וחריגים בלבד. אנו מתייחסים בכובד ראש לביטולים שלא ע"פ המדיניות של Funzing, שכן כל ביטול שלא לצורך גורם לעוגמת נפש בקרב לקוחות הקצה.

הגיע אורח שמפריע למהלך הפעילות, מה לעשות?
סירוב קבלת אורח או הרחקת אורח מהפעילות היא זכותך ואחריותך הבלעדית. נא צור עמנו קשר עם פרטי האורח כדי שנוכל לטפל במקרה.

מה לעשות אם האורחים לא מגיעים?
ככלל רצוי להתחיל את הפעילות בזמן ולא לחכות למאחרים, במידה ולא הגיעו אורחים כלל, יש לחכות 15 דקות ולאחר מכן אתה רשאי לא לקיים את הפעילות.

איך אני יכול לשנות את דף הפעילות לאחר שהוצג באתר?
לאחר פרסום הפעילות באתר, ביכולתך להוסיף תמונות לגלריית התמונות ולעדכן תאריכים ומשתתפים. את תוכן הפעילות רק צוות האתר יכול לערוך. עליך לשלוח מייל עם לינק לפעילות ועם השינויים המבוקשים לכתובת: ilhosts@funzing.com

תשלומים עמלות ומיסים


מה היא העמלה ש- Funzing גובה על פרסום ורישום פעילות?
רישום פעילות ופרסומה ב-Funzing היא ללא עלות! Funzing תגבה עמלה בסך של 20% בתוספת מע"מ אך ורק מכרטיסים שנמכרו בפועל דרך האתר.

מי אחראי על תשלום המיסים בגין הפעילות?
האחריות על המיסים בגין הפעילות הינה שלך בלבד, בחישוב מחיר הכרטיס יש להתחשב בכל המיסים הנלווים. האחריות על קביעת מחיר הפעילות הינה באחריותך בלבד. Funzing תשלח לך חשבונית בגין העמלה היא גובה בתוספת מע"מ. עליך להוציא חשבונית או קבלה, לפי הצורך, למזמין הפעילות על מלוא סכום ההזמנה, אנו ממליצים להתייעץ עם גורמים מוסמכים לענייני מיסים.

איך אני מקבל את הסכומים שהצטברו לזכותי?
ניתן לראות את הסכומים הזמינים למשיכה לזכותך בדף "הכספים שלי" שנמצא תחת השם שלך באתר- היתרה תופיע כ- 24 שעות לאחר סיום הפעילות.
על מנת שהכספים יועברו אלייך יש לבצע את הפעולות הבאות:
1. יש לוודא שכל שדות החובה ב"פרופיל שלי" מלאים בדגש על : ח.פ/ת.ז, מספר בנק, מספר סניף ומספר חשבון הבנק. ללא הפרטים הללו לא יועבר התשלום.
2. Funzing תעביר לך את התשלום בשתי פעימות בכל חודש: ה-10 וה-25. הפעילויות שהתרחשו בין התאריכים 1-15 ישולמו ב-25 לחודש, והפעילויות שהתרחשו בין התאריכים 15-31 ישולמו ב-10 בחודש לאחר מכן. לא ניתן יהיה לקבל תשלומים במועדים אחרים.

תוכנית שותפים


מהו גובה עמלת ההפניה?
אנחנו משלמים 10% מכל הזמנה מאושרת של אורח שהוזמנה על ידי לחיצה על הקישור המיועד שלכם כל עוד ההזמנה בוצעה עד 30 ימים מתאריך השימוש הראשוני בקישור. הזמנה מאושרת היא הזמנה שיש בה מרכיב של תשלום בכסף והיא לא בוטלה או הוחזרה לאורח.

האם יש עלות כל שהיא בהצטרפות לתוכנית השותפים?
אין כל עמלה, אין תשלום מראש ואין כל התחייבות.

מי יכול להשתתף בתוכנית השותפים שלנו?
כל מי שיש לו אתר, בלוג, קבוצת או דף פייסבוק, או כל קהילה אינטרנטית אחרת. אם יש לך קהילה, אנחנו השותף הטבעי שלך.

מדוע כדאי לך להצטרף לתוכנית השותפים של Funzing?
הצטרפות לתוכנית השותפים של Funzing מאפשרת לכם לבחור את התכנים הכי רלוונטיים ומיוחדים לקהילה שלכם, מתוך אלפי הפעילויות שיש לנו באתר (ספרנו, באמת!). הקהילה שלכם תודה לכם על הגיוון והתכנים האיכותיים ואתם תהנו מדרך פשוטה ונהדרת להכנסה נוספת.
הפעילויות שלנו מתאימות לכל תחביב ותחום עניין. יש לנו סדנאות מיוחדות, הרצאות במגוון נושאים, פעילויות אוכל , פעילויות ספורט, בילויים ואטרקציות לילדים ומשפחות. אנחנו מבטיחים להתאים לקהילה שלכם בדיוק את מה שיעניין אותם.

איך זה עובד?
1. הרשמו לתוכנית כאן
2. חפשו את הנושא המעניין את הקהילה שלכם (לדוגמא: כלבים, סושי וכו')
3. העתיקו את הכתובת הרלוונטית על פי הבחירה והדביקו אותה באתר / בלוג / דף או קבוצת הפייסבוק. הכתובת מתעדכנת אוטומטית לאחר כל חיפוש שתבצעו והיא בעלת מזהה יחודי עבורכם
4. כל הזמנה שתגיע מהקישור שלכם תזכה את חשבונכם ב-10% מתוך הסכום הכולל של ההזמנה

איך מושכים את הרווחים?
1. גשו לחשבון שלכם ב - Funzing
2. לחצו על תפריט "שותף" >> "חשבון השותף" >> "משיכת היתרה"
3. שלחו מייל ל-payments@funzing.com עם חשבונית מס, אישור ניכוי מס במקור ופרטי חשבון בנק שלכם לצורך העברת התשלום
4. הרווחים יועברו תוך שבועיים מיום קבלת המסמכים הנדרשים

מי אחראי לתשלום המס?
כל תשלום מס מכל סוג שהוא הינו באחריותך.

לא מצאתם תשובה לשאלתכם? צרו עימנו קשר בצ'ט, טלפון או שילחו לנו מייל ל-support@funzing.com

צוות Funzing

לדף הבית